top of page
fotoprome_edited.png

Chystáte se koupit nemovitost?

Potom máte před sebou jedno z největších rozhodnutí ve svém životě. Tato investice v řádech milionů vás ovlivní na několik let dopředu. Proto je důležité si ji promyslet. Mějte také na paměti, že majitel nemovitosti má svého makléře, koho máte na své straně vy?

01

Nezávazná schůzka

V prvním kroku nás čeká nezávazná schůzka, kde si detailně rozebereme vaše přání a potřeby týkající se vaší budoucí nemovitosti. Chci porozumět vašim očekáváním, abychom společně našli nemovitost, která naplní vaše sny.

02

Společné hledání

Na základě vašich požadavků si vytipujeme nemovitosti, které jsou aktuálně k mání. Budu jedině rád, když mi s hledáním pomůžete. Získám tím lepší představu o tom, jaké nemovitosti se vám libí.

03

Asistence na prohlídkách

U nemovitostí, které vzejdou z vyhledávání, vám domluvím prohlídky, kterých se samozřejmě zúčastním.  Budu se je snažit naplánovat tak, abychom se vešli do řádů několika dnů. 

04

Odhad tržní ceny

Poskytnu vám informace o aktuálních cenách na trhu a obecných trendech, abyste měli jasný přehled o hodnotě nemovitostí. Zároveň vám poskytnu svůj pohled na dané nemovitosti bez emocí.

05

Vyjednávání o ceně

Jakmile se rozhodneme pro určitou nemovitost, zastoupím vás při vyjednávání o ceně. Mým cílem je vám zajistit co nejlepší možnou cenu v souladu s vašimi finančními možnostmi. Také vám nechám zkontrolovat rezervační smlouvu abyste ji mohli bez obav podepsat.

06

Sledování procesu

Budu vás průběžně informovat o vývoji procesu nákupu a poskytuji podporu při vyřizování veškeré dokumentace. Po uzavření transakce vám budu k dispozici pro případné otázky nebo dodatečné služby, které byste mohli potřebovat.

První krok je na vás.

bottom of page