top of page
fotoprome.cz-17169_9526.jpg

Pár řádků o mně

Svou realitní kariéru jsem začal v roce 2011 u jedné z největších realitních společností v Česku. Jako aktivní makléř jsem se věnoval prodeji i pronájmu nemovitostí, získávání cenných zkušenosti a zaučování nových makléřů. To vše vedlo k otevření vlastní pobočky na Zahradním městě v Praze.

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Whatsapp

Vznik společnosti Bratuš s.r.o.

Na konci roku 2014 přichází zlom a já si procházím syndromem vyhoření, díky kterému si dávám od realit pauzu. I když, upřímně řečeno, ne tak docela.​

Pronajímám si část jedné smíchovské vily a začínám s krátkodobými pronájmy. Nutno dodat, že právě tady si plně uvědomuji, to, co mě nejvíce naplňuje a baví. Tedy budování něčeho svého, pomáhání cestovatelům, objevovat krásy mého rodného města Prahy a zajišťování hladkého průběhu jejich pobytu. Na jejich recenze se můžete podívat zde. Tři roky na to dostávám nabídku, kterou nemůžu odmítnout. Připojuji se ke společnosti specializující se na pronájmy apartmánů v Chorvatsku ve vesničce Bratuš. Po dvou letech dokonce otevírám vlastní restauraci v sousední vesničce a zakládám společnost Bratuš s. r. o.. Ta má primárně zajišťovat ubytování v blízkém okolí restaurace.

S jarem roku 2020 přichází pandemie, která mě donutí uzavřít restauraci a já opouštím i původní společnost. Rozhoduji se pokračovat na vlastní pěst a navazuji spolupráci s některými majiteli apartmánů v Bratuši.

Letní sezona 2023 je tak trochu jiná, omezuji spolupráci pouze na vilu Ivo a vracím se zpět k realitám.

Závěrem

I přesto, že jsem se v posledních letech realitám nevěnoval aktivně, spolupracoval jsem na řadě zajímavých projektů. Ať už to bylo vyhledávání nemovitostí pro investiční společnost, výkup zadlužených nemovitostí, prodej horských apartmánů, či spolupráce s insolvenčním správcem. Zároveň jsem tu byl vždy pro své přátele a známé, kteří potřebovali pomoc s prodejem či koupí nemovitosti.

Pokud se tedy chystáte prodat nemovitost nebo se rozhodujete o koupi, potkejme se a já vám ukážu, s čím vám mohu pomoci.

bottom of page